icon_arrow_right_primary Zpět na novinky

Konference Technologie a provádění 2023

22. 11. 2022 - Novinky a zajímavosti

Ve dnech 26. a 27. ledna 2023 se bude konat již 18. ročník tradiční konference Technologie a provádění. Tento rok je hlavní téma konference ultra-vysokohodnotný beton – UHPC. Akci pořádá Česká betonářská společnost ČSSI, partnery konference jsou Českomoravský beton a TBG Metrostav.

První den proběhne hlavní část konference s odbornými přednáškami na téma UHPC, která se bude konat v Grandior Hotelu v Praze. Druhý den konference bude ve formě exkurze v Kloknerově ústavu. Podrobný harmonogram konference s tématy jednotlivých přednášek můžete nalézt na stránkách 18. konference Technologie a provádění 2023, kde je možné se rovnou i zaregistrovat.

V jednotlivých sekcích můžete najít odborné přednášky např. na téma Lávka v Čelákovicích, Lávka přes Vltavu v Lužci, Využití UHPC při rekonstrukci Barrandovského mostu anebo Využití UHPC pro zesílení mostku v Meziboří. Na všechny tyto stavby jsme dodávali náš ultra-vysokohodnotný beton TOPCRETE®. Více zajímavých informací o realizaci těchto staveb se dozvíte na konferenci v lednu.

Další novinky