Aktuality

10.05.2017

Speciální betony pro Palác Národní

Společnost TBG Metrostav dodala během tohoto a minulého roku veškeré betony pro jednu z nejzajímavějších staveb tohoto roku: Palác Národní na Praze 1. Jedná se o administrativní budovu, která vznikla spojením stávajícího barokního Schönkirchovského paláce a dostavbou nového monolitu na rohu ulic Národní a Mikulandské, kousek od Národního divadla.

Stavba by měla být uvedena do provozu v během druhé poloviny tohoto roku. Architektonické ztvárnění navrhl Ing. Arch. Stanislav Fiala pod jehož rukama zde vznikla velmi odvážná a netradiční betonová galerie. Vedle barevných betonů zde byly do bednění vkládány rozličné předměty a byla tak vytvořena velmi zajímavá podívaná. Budova je uvažována jako administrativní komplex, nicméně v rámci plánované přednášky 23.5.2017 na fakultě stavební ČVUT Vás realizační tým v zastoupení Roberta Coufala, Kristýny Vinklerové z naší společnosti TBG Metrostav, Jiřího Václavů za kancelář Fiala + Němec, Miroslav Mrázek za subdodavatele monolitu a Martin Soukup za generálního dodavatele Hinton provedou celou budovou a upozorní na zajímavosti a speciality.

Více informací o plánované přednášce se dozvíte zde.

Zpět

Mohlo by vás zajímat

Hledáte skutečně kvalitní betonové směsi? Požadujete stejně kvalitní betony, jaké dodáváme významným stavebním firmám?

Vyberte si některý z našich produktů a získáte prvotřídní beton z vybraných vstupních surovin. Naše produkty

Dopravu čerstvých betonů zajišťujeme autodomíchávači o objemech bubnů 5 m3 a 8 m3.

Dopravu zavlhlých a suchých betonů zajišťujeme sklápěcími vozy CRAFTER, AVIA a MAN o objemech 1 - 6 m3.

Více o dalších službách

Zajímá Vás dosah čerpadel a prostor potřebný pro jejich rozložení?

Potom určitě nepřehlédněte náš nový interaktivní seznam čerpadel! Snadno tak zjistíte všechny potřebné rozměry a naleznete zde také přehled cen za jednotlivá čerpadla. Seznam čerpadel

Využijte přímé kontakty na betonárny pro Vaši objednávku:

Betonárna Rohanský ostrov

Betonárna Libeň

Betonárna Radlice

Betonárna Písnice