Aktuality

24.02.2012

Obrovský úspěch BETON UNIVERSITY v Praze

Velký sál hotelu Olympik v Praze byl v úterý 21.2.2012 naplněný k prasknutí. Třetího ročníku vzdělávacího programu BETON UNIVERSITY, který pořádala společnost Českomoravský beton a.s., tentokrát se svými dceřinými společnostmi TBG METROSTAV s.r.o. a TBG Pražské malty s.r.o., se zúčastnilo rekordních 255 lidí. Zájemců bylo ještě mnohem více, ale kapacita sálu již neumožňovala pojmout více návštěvníků.

Účastníci z řad projektantů, manažerů stavebních firem, stavbyvedoucích a mnoha dalších profesí, pozorně sledovali příspěvky přednášejících na téma Vodonepropustné betonové konstrukce. Mezi přednášejícími byli také naši zástupci Ing. Milada Mazurová s příspěvkem Historie betonu a Ing. Robert Coufal s prezentací novinky v našem výrobním sortimentu - betonu pro bílé vany - PERMACRETE.

Dalšími prezentujícími byli zástupci projektové části stavebního procesu, dále dodavatelé stavební chemie a těsnících detailů a odborníci z významných stavebních firem. Návštěvníky zaujali zejména praktické zkušenosti vystupujících s komplikovanou problematikou výstavby vodonepropustných konstrukcí. Důležitá byla také skutečnost, která se prolínala snad všemi vystoupeními, že podstatným klíčem ke zdárnému dokončení "bílých van", je úzká spolupráce všech zúčastněných stran - tedy zadavatele, projektanta, výrobce betonu a realizační firmy.

Informace o konání a tématech dalších seminářů v ostatních městech České republiky naleznete na www.betonuniversity.cz.

 

Za účast děkujeme všem, kteří přijali naše pozvání.

TBG METROSTAV s.r.o., TBG Pražské malty s.r.o.


  

Zpět

Mohlo by vás zajímat

Hledáte skutečně kvalitní betonové směsi? Požadujete stejně kvalitní betony, jaké dodáváme významným stavebním firmám?

Vyberte si některý z našich produktů a získáte prvotřídní beton z vybraných vstupních surovin. Naše produkty

Dopravu čerstvých betonů zajišťujeme autodomíchávači o objemech bubnů 5 m3 a 8 m3.

Dopravu zavlhlých a suchých betonů zajišťujeme sklápěcími vozy CRAFTER, AVIA a MAN o objemech 1 - 6 m3.

Více o dalších službách

Zajímá Vás dosah čerpadel a prostor potřebný pro jejich rozložení?

Potom určitě nepřehlédněte náš nový interaktivní seznam čerpadel! Snadno tak zjistíte všechny potřebné rozměry a naleznete zde také přehled cen za jednotlivá čerpadla. Seznam čerpadel

Využijte přímé kontakty na betonárny pro Vaši objednávku:

Betonárna Rohanský ostrov

Betonárna Libeň

Betonárna Radlice

Betonárna Písnice